Philips Hue Festavia string lights 500 LED, 40m | Variable
- Preces kods: 448731
- EAN: 8720169246867
- MPN: 8720169246867
302.32€
Bez nodokļa: 249.85€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 161.00 mm |
| Gross width (mm) | 114.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 296.00 g |
| Plastic (No PET) | 74.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 231 pcs |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Net weight | 1.78 kg |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Festavia string lights 500 LED, 40m |
| Mūža garantija | 15000 h |
| Gaismas krāsa | Variable |
| Īpašās funkcijas | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K; Colour changing |
| Spuldzes tips | LED |