PETKIT | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs
- Код товара: 449177
- EAN: 6975069304892
- MPN: P99034
30.98€
Без налога: 25.60€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 296 шт. |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Producer product name | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs |
| Материал | Modified PP |