PETKIT | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs
- Preces kods: 449177
- EAN: 6975069304892
- MPN: P99034
30.98€
Bez nodokļa: 25.60€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 296 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Producer product name | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs |
| Materiāls | Modified PP |