PETKIT | LED Nail Clipper PRO | White
- Код товара: 454166
- EAN: 6975069303017
- MPN: PK2302
9.62€
Без налога: 7.95€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 430.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 410.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 41.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.046 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 0.142 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Другие особенности | LED light; Non-slip and lockable handles; Portable and handful |
| Producer product name | LED Nail Clipper PRO |
| Материал | ABS, Stainless Steel |
| Цвет товара | White |