PETKIT | LED Nail Clipper PRO | White
- Preces kods: 454166
- EAN: 6975069303017
- MPN: PK2302
9.62€
Bez nodokļa: 7.95€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 41.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.046 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 0.142 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Citas funkcijas | LED light; Non-slip and lockable handles; Portable and handful |
| Producer product name | LED Nail Clipper PRO |
| Materiāls | ABS, Stainless Steel |
| Produkta krāsa | White |