Philips ProPix 850 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
- Код товара: 454295
- EAN: 7640186962568
- MPN: PRX850/INT
720.12€
Без налога: 595.14€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 297.00 мм |
| Gross width (mm) | 410.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 600.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.60 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 шт. |
| Gross weight | 4.10 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 4000 лм |
| Producer product name | ProPix 850 |
| Контрастность | 1600:1 |
| Throw ratio | 1.49:1 |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi | No |
| Producer product family | Business Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Количество HDMI портов | 2 |