Philips ProPix 850 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
- Preces kods: 454295
- EAN: 7640186962568
- MPN: PRX850/INT
720.12€
Bez nodokļa: 595.14€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | ProPix 850 |
| Kontrasta attiecība | 1600:1 |
| Pārraides attālums | 1.49:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | Business Projector |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 16:10 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |