Navitel | MR750 Advanced Smart Mirror | GPS | Wi-Fi
- Код товара: 456209
- EAN: 8594181745710
- MPN: MR750 SMART
165.60€
Без налога: 136.86€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 345.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 759 шт. |
| Gross weight | 0.42 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Producer product family | MR750 Advanced Smart Mirror |
| Screen size | 11.9 дюйм |
| Другие особенности | Video resolution max: 2K 2560x1440 |
| Приемник GPS | GPS |
| Wi-Fi | Yes |
| Емкость батареи | 750 мА·ч |