Navitel | MR750 Advanced Smart Mirror | GPS | Wi-Fi
- Preces kods: 456209
- EAN: 8594181745710
- MPN: MR750 SMART
165.60€
Bez nodokļa: 136.86€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 759 pcs |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Producer product family | MR750 Advanced Smart Mirror |
| Screen size | 11.9 in |
| Citas funkcijas | Video resolution max: 2K 2560x1440 |
| GPS uztvērējs | GPS |
| Wi-Fi | Yes |
| Baterijas performance | 750 mAh |