Muse TV Speaker | M-1680 SBT | 120 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Код товара: 458192
- EAN: 3700460209704
- MPN: M-1680 SBT
60.96€
Без налога: 50.38€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 126.00 мм |
| Gross height (mm) | 126.50 мм |
| Gross width (mm) | 945.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 57 шт. |
| Gross weight | 3.00 кг |
| Net weight | 2.10 кг |
| Другие особенности | CONNECTIONS: USB Port allowing MP3 playback, AUX IN jack (3.5 mm), Optical Input, HDMI ARC Input, Coaxial jack |
| Producer product name | M-1680 SBT |
| Producer product family | TV Speaker |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Мощность | 120 Вт |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |