Muse TV Speaker | M-1680 SBT | 120 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Preces kods: 458192
- EAN: 3700460209704
- MPN: M-1680 SBT
60.96€
Bez nodokļa: 50.38€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.50 mm |
| Gross width (mm) | 945.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 57 pcs |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Net weight | 2.10 kg |
| Citas funkcijas | CONNECTIONS: USB Port allowing MP3 playback, AUX IN jack (3.5 mm), Optical Input, HDMI ARC Input, Coaxial jack |
| Producer product name | M-1680 SBT |
| Producer product family | TV Speaker |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 120 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |