Muse | Portable Radio | M-075 R | AUX in
- Код товара: 458504
- EAN: 3700460209544
- MPN: M-075 R
25.02€
Без налога: 20.68€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 112.00 мм |
| Gross height (mm) | 163.00 мм |
| Gross width (mm) | 252.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 188 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Функция тревоги | No |
| Функция Snooze | No |
| Producer product name | M-075 R |
| Producer product family | Portable Radio |
| Net weight | 0.75 кг |
| Встроенные колонки | Yes |
| Вход Aux | Yes |
| Bluetooth | No |