Muse | Portable Radio | M-075 R | AUX in
- Preces kods: 458504
- EAN: 3700460209544
- MPN: M-075 R
25.02€
Bez nodokļa: 20.68€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 188 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Producer product name | M-075 R |
| Producer product family | Portable Radio |
| Net weight | 0.75 kg |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| AUX ieeja | Yes |
| Bluetooth | No |