Philips Series 900 Air Purifier AC0920/10 | Philips
- Код товара: 459438
- EAN: 8720389039447
- MPN: AC0920/10
127.38€
Без налога: 105.27€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross weight | 3.60 кг |
| Net weight | 3.24 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross width (mm) | 238 мм |
| Gross height (mm) | 364 мм |
| Volume (m3) | 0.02079168 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 кг |
| Palette Qty | 42 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Plastic (No PET) | 60 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |