Philips Series 900 Air Purifier AC0920/10 | Philips
- Preces kods: 459438
- EAN: 8720389039447
- MPN: AC0920/10
127.38€
Bez nodokļa: 105.27€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Net weight | 3.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 238 mm |
| Gross height (mm) | 364 mm |
| Volume (m3) | 0.02079168 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |