Next Level Racing XL Premium Floor Mat | Black
- Код товара: 461239
- EAN: 9359668000640
- MPN: NLR-A021
69.90€
Без налога: 57.77€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 600.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 288 шт. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Наименование продукта | XL Premium Floor Mat |
| Другие особенности | The Next Level Racing® Premium XL Floor Mat is compatible with all current Next Level Racing® cockpits, including the Motion Plus setups, GTRacer Series, Go Kart Plus, Elite Series, and various Lite, F-GT, and Flight Simulator models. |
| Цвет | Black |