Next Level Racing XL Premium Floor Mat | Black
- Preces kods: 461239
- EAN: 9359668000640
- MPN: NLR-A021
69.90€
Bez nodokļa: 57.77€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 288 pcs |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Produkta nosaukums | XL Premium Floor Mat |
| Citas funkcijas | The Next Level Racing® Premium XL Floor Mat is compatible with all current Next Level Racing® cockpits, including the Motion Plus setups, GTRacer Series, Go Kart Plus, Elite Series, and various Lite, F-GT, and Flight Simulator models. |
| Krāsa | Black |