Outwell | Chair | Catamarca XL | 150 kg
- Код товара: 462881
- EAN: 5709388146915
- MPN: 470470
47.35€
Без налога: 39.13€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 960.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 81 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.102 кг |
| Gross weight | 4.202 кг |
| Net weight | 4.10 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Высота сиденья | 450 мм |
| Producer product name | Catamarca XL |
| Цвет товара | Black |
| Материал рамки | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |