Outwell | Chair | Catamarca XL | 150 kg
- Preces kods: 462881
- EAN: 5709388146915
- MPN: 470470
47.35€
Bez nodokļa: 39.13€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 960.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 81 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.102 kg |
| Gross weight | 4.202 kg |
| Net weight | 4.10 kg |
| Maksimālais kravas svars | 150 kg |
| Sēdekļa augstums | 450 mm |
| Producer product name | Catamarca XL |
| Produkta krāsa | Black |
| Rāmja materiāls | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |