Outwell | Chair | Casilda | 120 kg
- Код товара: 462882
- EAN: 5709388146830
- MPN: 470464
47.00€
Без налога: 38.84€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 890.00 мм |
| Gross width (mm) | 21.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.101 кг |
| Gross weight | 4.601 кг |
| Net weight | 4.50 кг |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Высота сиденья | 350 мм |
| Producer product name | Casilda |
| Цвет товара | Black |
| Материал рамки | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |