Outwell | Chair | Casilda | 120 kg
- Preces kods: 462882
- EAN: 5709388146830
- MPN: 470464
47.00€
Bez nodokļa: 38.84€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.101 kg |
| Gross weight | 4.601 kg |
| Net weight | 4.50 kg |
| Maksimālais kravas svars | 120 kg |
| Sēdekļa augstums | 350 mm |
| Producer product name | Casilda |
| Produkta krāsa | Black |
| Rāmja materiāls | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |