Robens Campground 30 | Sleeping Mat | 30 mm
- Код товара: 462902
- EAN: 5709388149381
- MPN: 310133
33.86€
Без налога: 27.98€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Gross weight | 0.98 кг |
| Net weight | 0.94 кг |
| Producer product name | Campground 30 |
| Наименование продукта | Campground 30 |
| Цвет товара | Forest Green |
| Толщина | 30 мм |
| Семейство продукта | Sleeping Mat |
| Размер | 183 x 51 x 3 см |
| Размер корпуса | 270 x 160 мм |