Robens Campground 30 | Sleeping Mat | 30 mm
- Preces kods: 462902
- EAN: 5709388149381
- MPN: 310133
33.86€
Bez nodokļa: 27.98€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Producer product name | Campground 30 |
| Produkta nosaukums | Campground 30 |
| Produkta krāsa | Forest Green |
| Produktu saime | Sleeping Mat |
| Biezums | 30 mm |
| Size | 183 x 51 x 3 cm |
| Iepakojuma izmērs | 270 x 160 mm |