Robens Campground 75 | Sleeping Mat | 75 mm
- Код товара: 462904
- EAN: 5709388149411
- MPN: 310135
64.42€
Без налога: 53.24€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 630.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 кг |
| Gross weight | 2.375 кг |
| Net weight | 2.08 кг |
| Producer product name | Campground 75 |
| Наименование продукта | Campground 75 |
| Цвет товара | Forest Green |
| Толщина | 75 мм |
| Семейство продукта | Sleeping Mat |
| Размер | 195 x 63 x 7.5 см |
| Размер корпуса | 630 x 160 мм |