Robens Campground 75 | Sleeping Mat | 75 mm
- Preces kods: 462904
- EAN: 5709388149411
- MPN: 310135
64.42€
Bez nodokļa: 53.24€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Gross weight | 2.375 kg |
| Net weight | 2.08 kg |
| Producer product name | Campground 75 |
| Produkta nosaukums | Campground 75 |
| Produkta krāsa | Forest Green |
| Produktu saime | Sleeping Mat |
| Biezums | 75 mm |
| Size | 195 x 63 x 7.5 cm |
| Iepakojuma izmērs | 630 x 160 mm |