Onex | Premium Gaming Chair | FX8 Formula X Module Injected | Black
- Код товара: 463312
- EAN: 677222945664
- MPN: ONEX-FX8-B
323.13€
Без налога: 267.05€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 930.00 мм |
| Gross height (mm) | 340.00 мм |
| Gross width (mm) | 720.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.23 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 шт. |
| Gross weight | 27.00 кг |
| Net weight | 26.00 кг |
| Наименование продукта | FX8 Formula X Module Injected |
| Другие особенности | Mechanism type: Butterfly Mechanism; Metal Frame |
| Adjustable Armrests | Yes- Four Dimensional |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Premium Gaming Chair |
| Регулируемая спинка | 90°–135° |
| Регулируемые руки | Yes, Four Dimensional |
| Вес (макс) | 125 кг |