Onex | Premium Gaming Chair | FX8 Formula X Module Injected | Black
- Preces kods: 463312
- EAN: 677222945664
- MPN: ONEX-FX8-B
323.13€
Bez nodokļa: 267.05€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 930.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross width (mm) | 720.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 27.00 kg |
| Net weight | 26.00 kg |
| Produkta nosaukums | FX8 Formula X Module Injected |
| Citas funkcijas | Mechanism type: Butterfly Mechanism; Metal Frame |
| Adjustable Armrests | Yes- Four Dimensional |
| Krāsa | Black |
| Adjustable backrest | 90°–135° |
| Adjustable arms | Yes, Four Dimensional |
| Svars (max) | 125 kg |
| Produktu saime | Premium Gaming Chair |