Outwell | Chair | Catamarca | 125 kg
- Код товара: 464928
- EAN: 5709388146854
- MPN: 470466
28.01€
Без налога: 23.15€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross height (mm) | 860 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.01806 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 кг |
| Palette Qty | 96 шт. |
| Gross weight | 3.3 кг |
| Net weight | 3.00 кг |
| Максимальная нагрузка | 125 кг |
| Высота сиденья | 430 мм |
| Producer product name | Catamarca |
| Цвет товара | Black |
| Материал рамки | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |