Outwell | Chair | Catamarca | 125 kg
- Preces kods: 464928
- EAN: 5709388146854
- MPN: 470466
28.01€
Bez nodokļa: 23.15€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 860 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.01806 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 96 pcs |
| Gross weight | 3.3 kg |
| Net weight | 3.00 kg |
| Maksimālais kravas svars | 125 kg |
| Sēdekļa augstums | 430 mm |
| Producer product name | Catamarca |
| Produkta krāsa | Black |
| Rāmja materiāls | Powder coated steel |
| Producer product family | Chair |