Muse Alarm Clock | M-16 KIDS
- Код товара: 465320
- EAN: 3700460209834
- MPN: M-16 KIDS
23.90€
Без налога: 19.75€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 106 мм |
| Gross height (mm) | 183 мм |
| Gross width (mm) | 83 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.001610034 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.44 кг |
| Producer product name | M-16 KIDS |
| Producer product family | Alarm Clock |
| Net weight | 0.34 кг |
| Встроенный экран | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Высота | 8.2 см |
| USB порт | USB-C |