Muse Alarm Clock | M-16 KIDS
- Preces kods: 465320
- EAN: 3700460209834
- MPN: M-16 KIDS
23.90€
Bez nodokļa: 19.75€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 106 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.001610034 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Producer product name | M-16 KIDS |
| Producer product family | Alarm Clock |
| Net weight | 0.34 kg |
| Augstums | 8.2 cm |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| USB pieslēgvieta | USB-C |