Next Level Racing | Racing Simulator Cockpit | GTRacer 2.0 | Black
- Код товара: 466095
- EAN: 9359668000800
- MPN: NLR-R007
464.94€
Без налога: 384.25€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1020 мм |
| Gross height (mm) | 460 мм |
| Gross width (mm) | 580 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.30 кг |
| Volume (m3) | 0.272136 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 42.30 кг |
| Net weight | 37.00 кг |
| Наименование продукта | GTRacer 2.0 |
| Другие особенности | Reinforced double reclining mechanism for increased rigidity in the backrest, ensuring stability under heavy braking. Double seat sliders for smoother adjustments and improved stability while driving. Adjustable pedal plate angle for greater compatibility with a wider range of pedals, enhancing customization and comfort. Integrated shifter and handbrake support. |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Racing Simulator Cockpit |
| Регулируемая спинка | Yes |
| Вес (макс) | 150 кг |