Next Level Racing | Racing Simulator Cockpit | GTRacer 2.0 | Black
- Preces kods: 466095
- EAN: 9359668000800
- MPN: NLR-R007
464.94€
Bez nodokļa: 384.25€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1020 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Volume (m3) | 0.272136 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 42.30 kg |
| Net weight | 37.00 kg |
| Produkta nosaukums | GTRacer 2.0 |
| Citas funkcijas | Reinforced double reclining mechanism for increased rigidity in the backrest, ensuring stability under heavy braking. Double seat sliders for smoother adjustments and improved stability while driving. Adjustable pedal plate angle for greater compatibility with a wider range of pedals, enhancing customization and comfort. Integrated shifter and handbrake support. |
| Krāsa | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Svars (max) | 150 kg |
| Produktu saime | Racing Simulator Cockpit |