Next Level Racing | Flight Simulator Cockpit | Black and Red
- Код товара: 466098
- EAN: 9359668000176
- MPN: NLR-S018
827.36€
Без налога: 683.77€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1010 мм |
| Gross height (mm) | 490 мм |
| Gross width (mm) | 550 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 800.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7 кг |
| Volume (m3) | 0.272195 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 56.5 кг |
| Net weight | 49.50 кг |
| Наименование продукта | Flight Simulator Cockpit |
| Другие особенности | Includes Buttkicker® adaptor, Next Level Racing® four-point harness, and lumbar support. The Flight Simulator Cockpit offers a wide range of configurations to suit different classes of flight, including Combat, Space, Commercial, and General Aviation. A fully dedicated flight seat has been designed to suit different users and class of flight with a wide range of adjustments. The Flight Simulator Cockpit is compatible with a wide range of electronics such as yokes, joysticks, rudders, and throttles for all major brands. |
| Цвет | Black and Red |
| Вес (макс) | 150 кг |