Philips Hue WCA Impress Outdoor Post Lantern | 8 W
- Код товара: 467888
- EAN: 8718696170519
- MPN: 8718696170519
178.06€
Без налога: 147.16€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 770.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 224 шт. |
| Gross weight | 2.58 кг |
| Net weight | 2.25 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | WCA Impress Outdoor Post Lantern |
| Life time | 25000 ч |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Класс защиты | IP44 |
| Мощность | 8 Вт |
| Световой поток | 1200 лм |
| Тип лампы | LED |