Philips Hue WCA Impress Outdoor Post Lantern | 8 W
- Preces kods: 467888
- EAN: 8718696170519
- MPN: 8718696170519
178.06€
Bez nodokļa: 147.16€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 770.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 224 pcs |
| Gross weight | 2.58 kg |
| Net weight | 2.25 kg |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | WCA Impress Outdoor Post Lantern |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības klase | IP44 |
| Jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 1200 lm |
| Spuldzes tips | LED |