Philips Hue 100W Outdoor PSU with Plug
- Код товара: 467907
- EAN: 8719514414150
- MPN: 8719514414150
76.31€
Без налога: 63.07€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 197 шт. |
| Gross weight | 1.25 кг |
| Net weight | 1.07 кг |
| Producer product name | 100W Outdoor PSU with Plug |
| Напряжение питания | 220-240 В |