Philips Hue 100W Outdoor PSU with Plug
- Preces kods: 467907
- EAN: 8719514414150
- MPN: 8719514414150
76.31€
Bez nodokļa: 63.07€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 197 pcs |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 1.07 kg |
| Producer product name | 100W Outdoor PSU with Plug |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |