Philips Hue 40W Outdoor PSU with Plug
- Код товара: 467908
- EAN: 8719514413979
- MPN: 8719514413979
42.39€
Без налога: 35.03€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 390.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 359 шт. |
| Gross weight | 0.78 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product name | 40W Outdoor PSU with Plug |
| Напряжение питания | 220-240 В |