Philips Hue 40W Outdoor PSU with Plug
- Preces kods: 467908
- EAN: 8719514413979
- MPN: 8719514413979
42.39€
Bez nodokļa: 35.03€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 359 pcs |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Net weight | 0.70 kg |
| Producer product name | 40W Outdoor PSU with Plug |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |