Philips Hue Outdoor 24V T-connector
- Код товара: 467912
- EAN: 8718696176658
- MPN: 8718696176658
12.72€
Без налога: 10.51€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 112.00 мм |
| Gross height (mm) | 48.00 мм |
| Gross width (mm) | 74.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4344 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | Outdoor 24V T-connector |
| Life time | 25000 ч |
| Класс защиты | IP67 |