Philips Hue Outdoor 24V T-connector
- Preces kods: 467912
- EAN: 8718696176658
- MPN: 8718696176658
12.72€
Bez nodokļa: 10.51€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4344 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | Outdoor 24V T-connector |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Aizsardzības klase | IP67 |