Reolink | Solar Panel 3 | SP3-W | IP65
- Код товара: 468757
- EAN: 6976930228279
- MPN: ACCSP03W
57.18€
Без налога: 47.26€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 356 мм |
| Gross height (mm) | 56 мм |
| Gross width (mm) | 231 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.53 кг |
| Volume (m3) | 0.004605216 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.904 кг |
| Net weight | 1.374 кг |
| Producer product name | SP3-W |
| Producer product family | Solar Panel 3 |
| Защитные возможности | IP65 |
| Мощность | 12 Вт |
| Технические особенности | Type-C connector |
| Цвет товара | White |