Reolink | Solar Panel 3 | SP3-W | IP65
- Preces kods: 468757
- EAN: 6976930228279
- MPN: ACCSP03W
57.18€
Bez nodokļa: 47.26€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 356 mm |
| Gross height (mm) | 56 mm |
| Gross width (mm) | 231 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.53 kg |
| Volume (m3) | 0.004605216 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.904 kg |
| Net weight | 1.374 kg |
| Producer product name | SP3-W |
| Producer product family | Solar Panel 3 |
| Aizsardzības funkcijas | IP65 |
| Jauda | 12 W |
| Tehniskās īpašības | Type-C connector |
| Produkta krāsa | White |