MSI Gaming Mouse | FORGE GM100 | Wired | USB 2.0
- Код товара: 468883
- EAN: 4711377176873
- MPN: FORGE GM100
14.57€
Без налога: 12.04€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1200 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | FORGE GM100 |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Wired |
| DPI | 1000/1600/3200/6400 |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Подсветка | 6-Mode RGB |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Тип соединения | USB 2.0 |
| Тип свича | Micro Switch |
| Длина кабеля | 1.5 м |