MSI Gaming Mouse | FORGE GM100 | Wired | USB 2.0
- Preces kods: 468883
- EAN: 4711377176873
- MPN: FORGE GM100
14.57€
Bez nodokļa: 12.04€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1200 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | FORGE GM100 |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wired |
| DPI | 1000/1600/3200/6400 |
| Number of buttons | 7 |
| Displeja fona gaisma | 6-Mode RGB |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Connection type | USB 2.0 |
| Slēdža tips | Micro Switch |
| Kabeļa garums | 1.5 m |