Philips 55PUS8510/12 55" (139cm) QLED 4K Ambilight TV | Philips
- Код товара: 470951
- EAN: 8718863045862
- MPN: 55PUS8510/12
477.91€
Без налога: 394.97€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 131.00 мм |
| Gross height (mm) | 831.00 мм |
| Gross width (mm) | 1335.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3136.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 784.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.92 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.15 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 13.82 кг |
| Net weight | 9.90 кг |