Philips 55PUS8510/12 55" (139cm) QLED 4K Ambilight TV | Philips
- Preces kods: 470951
- EAN: 8718863045862
- MPN: 55PUS8510/12
477.91€
Bez nodokļa: 394.97€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 131.00 mm |
| Gross height (mm) | 831.00 mm |
| Gross width (mm) | 1335.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3136.00 g |
| Plastic (No PET) | 784.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.92 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 13.82 kg |
| Net weight | 9.90 kg |