Onex Gaming Desk, 1400 x 700 mm | GD1400Z Ver.2
- Код товара: 471645
- EAN: 9359943001645
- MPN: ONEX-GD1400ZSE-V2
77.82€
Без налога: 64.31€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 896.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 1494.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.20 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 29.00 кг |
| Net weight | 28.00 кг |
| Producer product name | GD1400Z Ver.2 |
| Producer product family | Gaming Desk, 1400 x 700 mm |
| Функции | Adjustable leveling feet for customized stability |