Onex Gaming Desk, 1400 x 700 mm | GD1400Z Ver.2
- Preces kods: 471645
- EAN: 9359943001645
- MPN: ONEX-GD1400ZSE-V2
77.82€
Bez nodokļa: 64.31€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 896.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 1494.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Net weight | 28.00 kg |
| Producer product name | GD1400Z Ver.2 |
| Producer product family | Gaming Desk, 1400 x 700 mm |
| Funkcijas | Adjustable leveling feet for customized stability |